FotoateliérFotoateliér LukyFoto se nachází na adrese Soběchleby 224 (Přerov cca 20km, Hranice na Moravě cca 15km, Bystřice pod Hostýnem cca 15km, Lipník nad Bečvou cca 10km, Olomouc cca 40km atd)

Pro ty, co cestují automobilem je možnost parkování přímo před fotoateliérem (na konci slepé ulice vpravo u vjezdu do garáže)

Jak se na focení připravit a co si nachystat:

Délka focení v ateliéru je max 30min + 15min přípravy (nachystání vybraného fotopozadí, převlékání atd)

Do ateliéru prosím přijíždějte plus mínus na domluvený čas. Může se stát, že se někdo bude fotit před vámi nebo po vás.

Na výběr si můžete zvolit několik foto-pozadí, obvykle šedé, černé a bílé. Jak fotografie na určitém pozadí vypadají se můžete podívat ve fotogalerii.

Před příchodem do ateliéru doporučuji si nachystat účes, oblečení, makeup atd., prostě tak jak se cítíte nejlépe. Oblečení zvolte takové, ve kterém si sami připadáte nejlépe. Možnost je i barevného sladění partnerů, miminek atd. Ve fotoateliéru je zakázáno chodit v použitých botách. Chodí se po fotografickém plátně, proto si vezměte i hezké ponožky nebo se můžete fotit i bez ponožek =o)

Během focení v ateliéru, je možné převlékání oblečení ve vedlejší místnosti nebo v ateliéru.

Ateliér je vybavený spoustou rekvizit, ale pokud máte nějaké svoje, klidně je můžete donést.

Během celé doby focení vás bude fotograf koordinovat. Nemusíte se tedy bát, že nebudete vědět co máte dělat. Pokud budete mít svůj nápad, určitě se ho nebojte říct. Čím více pozic a nápadů, tím více hezkých fotek =o)

V případě focení miminek nechávám manipulaci s dětmi na rodičích, ale vždy řeknu jak a kam miminko položit =o) i pro miminka mám spoustu rekvizit (oblečky zatím k dispozici nejsou)

Předání fotografií je na dárkovém dřevěném flash disku s logem fotografa.

Během jednoho 30ti minutového focení se stihne nafotit obvykle několik set fotografií. Po výběru těch nejlepších, které vybírá fotograf, jsou tyto fotografie všechny upraveny do stejné kvality a nahrány na flash disk

Navíc jako bonus dostanete všechny fotografie i v černobílé a sépia barvě.

Počet fotografií, které dostanete upravené na flash disku není nikdy stejný. Záleží kolik je pěkných a použitelných (často bývá problém s malými dětmi, které málo kdy spolupracují). Obvykle se počet upravených (neretušovaných) fotografií pohybuje okolo 40 – 70 fotek za půl hodinky focení (může být ale i méně nebo více)

Platba za focení v ateliéru probíhá vždy až po předání hotových fotografií. Nikdy neplatíte předem nebo v den focení.

Po předání hotových fotografií si můžete vybrat až 5 fotografií, které chcete vyretušovat. Tyto fotografie vám budou zaslány v elektronické podobě a plné velikosti na email, Facebook Messenger atd.

Jelikož se každý těší na výsledné fotografie, tak zpracování a předání fotek se snažím oproti konkurenci dosáhnout co nejrychleji. Na stránkách uvádím do jednoho týdne od focení ale většinou je tento čas mnohem kratší někdy dokonce do druhé dne od focení.